Verotus

Ve­ro­tus

Tuotevalikoimastamme löydät kattavasti verotukseen liittyviä palveluita. Tarjoamme ymmärrettäviä ratkaisuja monimutkaisiinkin verotuksellisiin tilanteisiin ja järjestelyihin

Sanotaan, että elämässä ainoa asia mikä on varmaa, on verojen maksu. Sitä on kuitenkin mahdollisuus optimoida ennakkoon tehtävällä suunnittelulla.

Autamme sinua mielellämme piinkovalla ammattitaidollamme. Saat meiltä apua niin välittömään kuin välilliseenkin verotukseen, henkilökohtaiseen verotukseen ja yritysverotukseen.

Alla on listattu osa-alueita, joihin liittyen muun muassa tarjoamme omistajayrittäjälle palveluita. Osa-alueen alta puolestaan löydät tuotteita, joiden tehtävänä on helpottaa mahdollisten tarpeiden tunnistamista ja yhteydenottoa. Olemme yksinkertaistaneet tuotekuvauksia mahdollisimman paljon niin, että ne olisivat ymmärrettävissä olevia. Lisäksi olemme pyrkineet listamaan mahdollisuuksien mukaan hintaa/ hinnoitteluperustetta auki.

Varaa maksuton alkukartoitus tai lähetä viesti

Varaa

    Lomake on suojattu roskapostin estämiseksi Googlen reCAPTCHA-palvelulla, johon liittyy palvelun tietosuojaseloste ja käyttöehdot.

    Lähetä viesti

      Lomake on suojattu roskapostin estämiseksi Googlen reCAPTCHA-palvelulla, johon liittyy palvelun tietosuojaseloste ja käyttöehdot.

      Varaa maksuton alkukartoitus tai lähetä viesti

        Lomake on suojattu roskapostin estämiseksi Googlen reCAPTCHA-palvelulla, johon liittyy palvelun tietosuojaseloste ja käyttöehdot.

          Lomake on suojattu roskapostin estämiseksi Googlen reCAPTCHA-palvelulla, johon liittyy palvelun tietosuojaseloste ja käyttöehdot.

          Aiheen asiantuntijamme

          Hanna Huhtala
          Hanna Huhtala

          CEO, Lecklé Oy

          040 048 4308

          hanna.huhtala@leckle.fi

          Tutustu
          Tero Kurvinen
          Tero Kurvinen

          CEO, Lecklé Corporate Finance Oy

          040 352 8382

          tero.kurvinen@leckle.fi

          Tutustu
          Juho Wallenberg
          Juho Wallenberg

          Varatuomari

          040 162 5687

          juho.wallenberg@leckle.fi

          Tutustu
          Arja Lehto
          Arja Lehto

          Veroasiantuntija

          040 709 2833

          arja.lehto@leckle.fi

          Tutustu
          Enni Alanko
          Enni Alanko

          Arvonlisäveroasiantuntija

          040 685 0935

          enni.alanko@leckle.fi

          Tutustu
          Krista Hänninen
          Krista Hänninen

          Oikeusnotaari, trainee

          040 186 3471

          krista.hanninen@leckle.fi

          Tutustu
          Anu Jokinen
          Anu Jokinen

          Veroasiantuntija

          041 543 6365

          anu.jokinen@leckle.fi

          Tutustu
          Noora Koskimäki
          Noora Koskimäki

          Arvonlisäveroasiantuntija

          050 574 7523

          noora.koskimaki@leckle.fi

          Tutustu
          Eveliina Laakso
          Eveliina Laakso

          Arvonlisäveroasiantuntija

          040 668 5720

          eveliina.laakso@leckle.fi

          Tutustu
          Suvi Lindfelt
          Suvi Lindfelt

          Veroasiasiantuntija

          040 187 5606

          suvi.lindfelt@leckle.fi

          Tutustu
          Matias Lintula
          Matias Lintula

          Veroasiantuntija

          050 534 9415

          matias.lintula@leckle.fi

          Tutustu
          Jari Ramberg
          Jari Ramberg

          Veroasiantuntija

          040 824 0457

          jari.ramberg@leckle.fi

          Tutustu
          Juho Ranta-Ylitalo
          Juho Ranta-Ylitalo

          Veroasiantuntija

          juho.ranta-ylitalo@leckle.fi

          Tutustu