12 MJK Banneri

Tii­mi

Yli kahdenkymmenen ammattilaisen tiimimme työskentelee
Tampereella, Seinäjoella, Jyväskylässä ja Helsingissä
Jouni Sivunen
Jouni Sivunen

Varatuomari, CEO

040 714 5595

jouni.sivunen@leckle.fi

Tutustu
Juho Wallenberg
Juho Wallenberg

Varatuomari

040 162 5687

juho.wallenberg@leckle.fi

Tutustu
Raimo Sarajärvi
Raimo Sarajärvi

Senior Advisor

040 066 2716

raimo.sarajarvi@leckle.fi

Tutustu
Timo Torkkel
Timo Torkkel

Senior Advisor

040 589 8012

timo.torkkel@leckle.fi

Tutustu
Arja Lehto
Arja Lehto

Veroasiantuntija

040 709 2833

arja.lehto@leckle.fi

Tutustu
Timo Torppa
Timo Torppa

Hallinto

040 873 8426

timo.torppa@leckle.fi

Tutustu
Juho Lehtimäki
Juho Lehtimäki

Lakimies

040 127 9882

juho.lehtimaki@leckle.fi

Tutustu
Tero Kurvinen
Tero Kurvinen

CEO, Lecklé Corporate Finance

040 352 8382

tero.kurvinen@leckle.fi

Tutustu
Hilla Åsvik
Hilla Åsvik

Lakimies

hilla.asvik@leckle.fi

Tutustu
Jari Ramberg
Jari Ramberg

Veroasiantuntija

040 824 0457

jari.ramberg@leckle.fi

Tutustu
Riikka Urtti
Riikka Urtti

Varatuomari

040 163 6235

riikka.urtti@leckle.fi

Tutustu
Lauri Torkkeli
Lauri Torkkeli

Lakimies

‭040 154 4084‬

lauri.torkkeli@leckle.fi

Tutustu
Tytti Haaranen
Tytti Haaranen

Varatuomari

040 071 9743

tytti.haaranen@leckle.fi

Tutustu
Aaro Takala
Aaro Takala

Lakimies

040 559 5169

aaro.takala@leckle.fi

Tutustu
Timo Kankaanpää
Timo Kankaanpää

Viestinnän erikoismies

040 719 1778

timo.kankaanpaa@leckle.fi

Tutustu
Juho Ranta-Ylitalo
Juho Ranta-Ylitalo

Tax Advisor trainee

juho.ranta-ylitalo@leckle.fi

Tutustu
Sami-Petteri Kivimäki
Sami-Petteri Kivimäki

Johtamisen konsultti

040 139 5780

sami-petteri.kivimaki@leckle.fi

Tutustu
Lauri Pyökäri
Lauri Pyökäri

Varatuomari

040 128 4489

lauri.pyokari@leckle.fi

Tutustu
Hugo Lahikainen
Hugo Lahikainen

Analyst Trainee

040 574 2564

hugo.lahikainen@leckle.fi

Tutustu
Anni Halinen
Anni Halinen

Lakimies

040 482 0516

anni.halinen@leckle.fi

Tutustu
Inkki Inola
Inkki Inola

Legal Trainee

040 166 2826

inkki.inola@leckle.fi

Tutustu
Anu Jokinen
Anu Jokinen

Veroasiantuntija

041 543 6365

anu.jokinen@leckle.fi

Tutustu
Jere Hurskainen
Jere Hurskainen

Yhteistyökumppani / Corporate Finance

050 463 5053

jere.hurskainen@leckle.fi

Tutustu
Jukka-Pekka Tyni
Jukka-Pekka Tyni

Yhteistyökumppani

040 513 7577

jukka-pekka.tyni@leckle.fi

Tutustu